Kampanie reklamowe

Poprowadzimy za Ciebie płatne kampanie reklamowe takie jak Google Ads lub Facebook Ads. Dotrzemy do spersonalizowanej grupy klientów realnie zainteresowanych Twoimi produktami.

Kampanie CPC czyli cost per click (czy też PPC – pay per click) to forma reklamy, która umożliwia szybkie dotarcie do konkretnej grupy klientów poprzez umieszczenie sponsorowanej reklamy w wynikach wyszukiwania i na stronach współpracujących z Google. Rozwiązanie nastawione jest na natychmiastowy efekt, a klient płaci określoną kwotę za każde kliknięcie.

kampanie reklamowe bydgoszcz

Reklamodawca określa słowa kluczowe, którymi jest zainteresowany, a następnie płaci tylko i wyłącznie, gdy użytkownik kliknie w wyświetloną reklamę. Reklamy mogą być umieszczane w formie tekstowej jak linki sponsorowane Google, w formie graficznej – banery, video czy mogą to być reklamą produktową. Reklamdawca sam wybiera formę jej wyświetlenia.

Zaletą takiego rozwiązania względem SEO jest niemal natychmiastowy efekt ponieważ reklamy sponsorowane umieszczane są z często w bardzo widocznych miejscach (np szczyt wyników wyszukiwania). Rozwiązanie ma jednak i wady – w momencie gdy środki, które zainwestowaliśmy w reklamę zostaną „wyklikane” to reklama zniknie z sieci do czasu ich uzupełnienia więc jest to rozwiązanie znacznie bardziej kosztowne.

Warto zastanowić się nad łączeniem lub równoległym prowadzeniem różnych działań marketingowych np. kampanii płatnej Adwords z standardowym pozycjonowaniem. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Pozycjonowanie stron w Bydgoszczy i nie tylko.